در راستای اقتصاد مقاومتی، شرکت زمرد نور اسپرلوس فعالیتش را از سال 1378 در عرصه صنعت روشنائی آغاز نموده و در این مسیر موفق به جلب رضایت مشتریان داخلی وخارجی خویش گردیده است این شرکت با بهره گیری از دانش روز دنیا و استفاده از تجربه فعالان این عرصه گام بلندی در جهت تولید چراغهای دکوراتیو ، دفنی و محوطه ای به صورت حرفه ای و تخصصی برداشته است شرکت زمرد نور اسپرلوس با هدف توسعه و تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، اقدام به برنامه ریزی و ایجاد دپارتمانهای تخصصی تولید نموده و ناگفته نماند؛ صنعت روشنائی، مکمل هنر معماری و خلق فضا می باشد و در این راستا باید واقعیتی را بپذیریم که طراحان و معماران با استفاده از تکنولوژی روز این صنعت میتوانند اثر خلق شده خود را شکیل تر به نمایش بگذارند
برند زمرد نور
برند زمرد نور

شرکت زمــرد نور اسپرلوس

این شرکت در سـال 1378 با هـدف ارتقاء و گستـرش فنـاوری های داخـلی درجهت بهــره برداری از به روزتـرین متـد روشنــایی به وسیـــله لامپ هـا و چـراغ های دکـوراتیو و با استفـاده از حرفه ای ترین مـتخصصین تاسیس گردید. شرکت زمــرد نور اسپرلوس دارای محصـولات متنـوعــی از قبیل چـــراغ های دکــوراتیــو ، دفنــی ، محـوطـه ای در مدل و طـرح هـــای مـــختــلف مـی باشد. کــلیه محصـــولات زمرد نـور در داخـل کشور با بهترین طـراحی و کیفیت تــولید می شود.

 

کــارشناسان و متخصصــان فنی زمــرد نور در بخـش هـای مـختلف با استفـاده از مـواد اولیه مرغوب ، محصـولات را تـولید نمـوده و سپـس تمامی محصـولات ، تحـت پـروسه کنترل کیفی قـرار گرفته تا در صورت مـعیوب بـودن از فـرایند تـولید خـارج شود. 

 

واحد مـــونتاژ با بهره گیری از خطــوط متعــدد و تجهیزات مــدرن ، انـــواع چـــــراغ ها را تولید مـی کند و نظــارت پیــوسته پــرسنل کنتـــرل کیفی برتمـــام مــــراحل تولید موجب به حــداقل رساندن میـــزان بــــروز خطا و اشتبــاه نقش اســاسی دارد.

 

واحـــد قــــالبسازی براســـاس نقشــه های دریــافـتی از واحـــــد طـــراحی و با استفاده از پــــیشــــرفته ترین تجهیـــــزات و ماشین آلات وایــــرکات و سنتــر CNC ، تـــــراش ، فـــــرز ، اسپـــارک NC ، سنـــگ مغناطیسی و دریل رادیـــال و… در ســــاخت بهترین قالب ها در جهت بهره برداری در بخـــــش های مختلف دایکست تزریق پلاستیک ، فلزکــاری و اکستروژن مورد استفاده قرار میدهد.

 

قطعات پلاستیکی مورد استفاده در محصولات زمرد نور در واحـد تزریق پلاستیک این شرکت تولید می شود .

این واحد با دانش لازم و استفـــاده از مـواد اولیـــه مـــرغوب و بهــره گیری از مـاشین آلاتی با ظـرفیت های متفاوت فعـــالیت میکند تا قطعـــات پلاستیکی با کیفیت تولید کند.

 

خط رنگ پـودری الکتـرو استاتیک ، اتوماتیک بوده و مجهــز به ربات ها و کنتـــرل های دیجیتــالی است.

با این سیستم ، ضخامت رنگ در تمام سطوح قطعات یکسان شده و سپــس به شکل پیوسته این قطعات وارد کـوره هایی با دمای یکنواخت می شود تا در زمــان و حرارت تنظیـم شــده رنگ پــودری عمل آید.

 

واحــد کنتــــرل کیفیـت شرکت زمـــرد نور اسپرلوس با به کــارگیری از مـــدرن ترین تجهیـــزات بــازرسی و آزمـــون و بر طبق الـــزامات استــاندارد این شـــرکت کلیه اقلام ورودی و کل فرآیند تولید اعــم از قطعــات نیـم ساخته تا محصــولات نهایی را بازرسی و کنتـرل می کند.

 

مشــاورین نـورپردازی و مهندسین فنــی زمـــردنور در هر لحظــه به منظـور کمــک به شمــا در استفـــاده از زیبـــا تــرین و به صـــرفه تــرین چــــــراغ های نـــورپردازی آمـــاده ارائـه خــــدمات می باشند و به شمــا در حصــول اطمینان از خریدتان یاری می دهند.

 

پیج رسمی زمرد نور در اینستاگرام

لیست قیمت محصولات زمرد نور