در راستای اقتصاد مقاومتی، شرکت زمرد نور اسپرلوس فعالیتش را از سال 1378 در عرصه صنعت روشنائی آغاز نموده و در این مسیر موفق به جلب رضایت مشتریان داخلی وخارجی خویش گردیده است این شرکت با بهره گیری از دانش روز دنیا و استفاده از تجربه فعالان این عرصه گام بلندی در جهت تولید چراغهای دکوراتیو ، دفنی و محوطه ای به صورت حرفه ای و تخصصی برداشته است شرکت زمرد نور اسپرلوس با هدف توسعه و تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، اقدام به برنامه ریزی و ایجاد دپارتمانهای تخصصی تولید نموده و ناگفته نماند؛ صنعت روشنائی، مکمل هنر معماری و خلق فضا می باشد و در این راستا باید واقعیتی را بپذیریم که طراحان و معماران با استفاده از تکنولوژی روز این صنعت میتوانند اثر خلق شده خود را شکیل تر به نمایش بگذارند
برند زمرد نور
برند زمرد نور

گلد

رنگ گلد بدنه چراغ های دکوراتیو جزو رنگهای محبوب و با کیفیت برند زمرد نور است . و ترکیب فوق العاده زیبایی با دکوراسیون داخلی و نمای بیرونی ساختمان ها ایجاد میکند .

رنگ گلد مورد استفاده در این محصولات بسیار مرغوب و مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی مختلف است .

کارخانه زمرد نور دارای خط رنگ پـودری الکتـرو استاتیک اتوماتیک بوده و مجهــز به ربات ها و کنتـــرل های دیجیتــالی پیشرفته می باشد.

با این سیستم ، ضخامت رنگ در تمام سطوح قطعات یکسان شده و سپــس به شکل پیوسته این قطعات وارد کـوره هایی با دمای یکنواخت می شود تا در زمــان و حرارت تنظیـم شــده رنگ پــودری عمل آید.

لطفا جهت خرید چراغ با رنگ بدنه گلد در این وبسایت ثبت سفارش کنید و برای مشاوره با شماره های پشتیبانی موجود تماس حاصل فرمایید.

زمرد نور اولین و بزرگترین تولید کننده چراغ های دکوراتیو ، دفنی و محوطه ای در ایران

مشاهده همه 10 نتیجه