در راستای اقتصاد مقاومتی، شرکت زمرد نور اسپرلوس فعالیتش را از سال 1378 در عرصه صنعت روشنائی آغاز نموده و در این مسیر موفق به جلب رضایت مشتریان داخلی وخارجی خویش گردیده است این شرکت با بهره گیری از دانش روز دنیا و استفاده از تجربه فعالان این عرصه گام بلندی در جهت تولید چراغهای دکوراتیو ، دفنی و محوطه ای به صورت حرفه ای و تخصصی برداشته است شرکت زمرد نور اسپرلوس با هدف توسعه و تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، اقدام به برنامه ریزی و ایجاد دپارتمانهای تخصصی تولید نموده و ناگفته نماند؛ صنعت روشنائی، مکمل هنر معماری و خلق فضا می باشد و در این راستا باید واقعیتی را بپذیریم که طراحان و معماران با استفاده از تکنولوژی روز این صنعت میتوانند اثر خلق شده خود را شکیل تر به نمایش بگذارند
برند زمرد نور
برند زمرد نور

آفتابی

رنگ نور آفتابی چراغ های دکوراتیو جزو رنگهای گرم و محبوب برند زمرد نور است. و ترکیب فوق العاده زیبایی با دکوراسیون داخلی و نمای بیرونی ساختمان ها ایجاد میکند .

نورپردازی تاثیر زیادی بر انرژی محیط پیرامون ما دارد از این رو استفاده از رنگ نور گرم و پرانرژی یا سرد و خنک در مکان های مختلف بسته به کاربری ، نیاز و سلیقه شخصی افراد مورد استفاده قرار میگیرد.

کارخانه زمرد نور امکان تولید چراغ با طیف رنگ نور متفاوتی را فراهم نمونه است . این رنگ ها شامل نور آفتابی ، مهتابی ، انبه ای و سفارشی می باشد.

لطفا جهت خرید چراغ با رنگ نور آفتابی در این وبسایت ثبت سفارش کنید و برای مشاوره با شماره های پشتیبانی موجود تماس حاصل فرمایید.

زمرد نور اولین و بزرگترین تولید کننده چراغ های دکوراتیو ، دفنی و محوطه ای در ایران

نمایش 1–16 از 242 نتیجه